6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
REVERSA

Dostępne domeny: reversa.pl
Cena: 2280.00 zł
Nazwa pochodzi od słowa REWERS, które oznacza STRONĘ TYLNĄ, ODWROTNĄ lub PRZECIWIEŃSTWO. Może być rozumiana na różne sposoby i posiada duży potencjał do wykorzystania. Kojarzy się z branżą zajmującą się kolekcjonerstwem, numizmatyką oraz usługami finansowymi. Może być również wykorzystana w branży, która dąży do zdobycia ODWROTNEGO EFEKTU, czyli na przykład uzyskania niskiej wagi, stworzenia nowego wizerunku oraz postrzegania samego siebie w nowy sposób. Nazwa jest abstrakcyjna i nie występuje w języku polskim, dlatego może być interpretowana w dowolny sposób.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

coaching i szkolenia

Coaching i szkolenia

wizerunek

Wizerunek

finanse

Finanse

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: