6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ROVO

Dostępne domeny: rovo.pl
Cena: do negocjacji
Dźwięczna, minimalistyczna nazwa, która lekko się rymuje RO-VO.  W różnych językach słowo to ma inne znaczenie. Na przykład w języku włoskim oznacza ono jeżynę, natomiast w języku angielskim słowo ROVE oznacza wędrować. Jeżeli chodzi o język polski to nazwa ta może nam się konarzyć ze słowem RODO. Jest to nazwa uniwersalna, która może być zastosowana w różnych branżach. Świetnie się sprawdzi w biznesie związanym z prawem. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

uniwersalna nazwa firmy

Uniwersalna nazwa firmy

handel i sprzedaż

Handel i sprzedaż

pośrednictwo w nieruchomościach

Pośrednictwo w nieruchomościach

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: