6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SALVER

Dostępne domeny: salver.pl
Cena: 2840.00 zł
Nazwa, która moze kojarzyć się z odgłosem wystrzeliwanych pocisków np. z salwą honorową. Jest bardzo męska i dźwięczna. Oprócz skojarzeń z wojskowością i męskością, nazwa również zawdzięcza swoje brzmienie włoskiemy słowu SALVE - cześć. Nazwa jest połączeniem męskości i włoskiej dźwięczności. Nazwa najlepiej się sprawdzi w transporcie, w firmach przemysłowych i produkcyjnych. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

przemysł

Przemysł

budownictwo

Budownictwo

usługi

Usługi

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: