6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SOLLE

Dostępne domeny: solle.pl
Cena: do negocjacji
Promienista i słoneczna nazwa, wywodząca się od francuskiego słowa oznaczającego słońce - "soleil". Przywodzi na myśl promienie słońca, ciepło, lato i beztroskę. Z związku ze swoimi przyjemnymi skojarzeniami bardzo łatwo będzie ją zapamiętać, wymówić i zapisać. Z drugiej strony nazwa może kojarzyć się z niemieckim czasownikiem oznaczający "mieć powinnośc". Nazwa łączy w sobie francuską delikatnośći niemiecka moc. Doskonale nada się do branż związanych z usługami np. salon kosmetyczny lub jako nazwa salonu optycznego.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

zdrowie

Zdrowie

wypoczynek

Wypoczynek

dom i ogród

Dom i ogród

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: