6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SUDETTI

Dostępne domeny: sudetti.com, sudetti.pl
Cena: do negocjacji
Bardzo kreatywna nazwa związana z Polskimi górami na południowym-zachodzie. Sudety kojarzą się z pięknymi górskimi widokami i przyrodą. Nazwa budzi skojarzenia z górami ale także i z zagranicznymi słowami np. włoskimi które mają podobne końcówki. Idealne sprawdzi się jako marka odzieżowa, nazwa dla sieci hoteli lub regionalnego biznesu.  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

biznes

Biznes

 wypoczynek

wypoczynek

 moda

moda

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: