6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SYNERGIK

Dostępne domeny: synergik.pl
Cena: 2680.00 zł
Nazwa SYNERGIC jest międzynarodowa i niezależnie od języka będzie przywodziła na myśl takie same skojarzenia. Od angielskiego słowa SYNERGY, oznaczającego SYNERGIĘ, czyli współdziałanie różnych czynników. To samo oznacza w języku niemieckim i francuskim SYNERGIE, portugalskim, hiszpańskim oraz włoskim SINERGIA. Sugeruje ona łączenie, kooperację i współpracę. Będzie idealna dla firmy, która oferuje różnego rodzaju usługi.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

wiedza i kompetencje

Wiedza i kompetencje

współpraca i doświadczenie

Współpraca i doświadczenie

nazwa dla firmy usługowej

Nazwa dla firmy usługowej

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: