6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
TARECO

Dostępne domeny: tareco.pl
Cena: 2540.00 zł
Uniwersalna i abstrakcyjna nazwa, która nie posiada szczególnego znaczenia w żadnym popularnym języku. Jednakże, nazwa budzi skojarzenia z naturą, ekologią i zdrowiem, szczególnie końcówka ECO. Samo określenie jest dźwięczne i zapadające w pamięć. Najlepszym wykorzystaniem będzie w firmie zajmującej się produktami eco i bio. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

wypoczynek

Wypoczynek

zdrowie

Zdrowie

ekologia

Ekologia

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: