6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
TAVTA

Dostępne domeny: tavta.eu, tavta.pl
Cena: do negocjacji
Zaledwie pięcioliterowa nazwa marki, która bardzo łatwo wchodzi w pamięć. Co więcej jest bardzo dźwięczna i przywodzi na myśl skojarzenia z ojcowską dobrą radą i pomocą. Jest bardzo podobna w wymowie do włowa "tafta", któro oznacza przyjemny i miękki materiał. Nazwa dlatego jest delikatna i przyjemna dla ucha. Ze względu na swoje skojarzenia jest idealnym kandydatem dla firmy zajmującej się odzieżą, usług doradczych i firm przemysłowych. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

moda

Moda

finanse

Finanse

edukacja

Edukacja

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: