6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
TETT

Dostępne domeny: tett.pl
Cena: do negocjacji
Wybierając nazwe dla firmy bierzemy pod uwagę łatwość pisowni i to czy łatwo zapada w pamięć. Nazwa TETT na pewno spełnia te wszystkie wymagania, jest krótka, prosta i łatwa do zapamiętania i zapisania. Wywodzi się z języka węgierskiego, gdyż oznacza ona czyn. Przywodzi również na myśl sprawdzanie i testowanie, dlatego najlepszym wykorzystaniem będzie dla firmy IT, oprogramowania czy usług
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

marketing

Marketing

finanse

Finanse

przemysł

Przemysł

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: