6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
UNIVI

Dostępne domeny: univi.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa ta jest uniwersalna, mocna i silna a jednocześnie posiada pewną delikatność. Samogłoski, pojawiające się na początku i końcu wyrazu, ukazują jej otwartość i różnokierunkowość. Słowo to nawiązuje do angielskich wyrazów UNIVERSAL, czyli UNIWERSALNY, WSZECHSTRONNY, UNIQUE - WYJĄTKOWY, UNIKALNY oraz VIEW - POGLĄD, ZDANIE i VISIT - ODWIEDZAĆ, OGLĄDAĆ. Nazwa wskazuje na wielostronność, rozmaitość, wielofunkcyjność. Sprawdzi się idealnie dla organizacji, która chce być postrzegana jako posiadająca szeroką ofertę, na przykład branża finansowa i pośrednictwa.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia

doradztwo i consulting

Doradztwo i consulting

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: