6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
VARESE

Dostępne domeny: varese.pl
Cena: 2340.00 zł
Zaczerpnięta z nazwy jeziora oraz miasta we Włoszech. VARESE najlepiej sprawdzi się w przypadku firmy projektującej wnętrza, zakładu fryzjerskiego lub restauracji. Nazwa jest krótka i łatwa do zapamiętania, a przy tym zachowuje swoją urokliwość i odniesienie do dobrego stylu. Sprawdzi się również jako nazwa dla sklepu z meblami.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

zakład fryzjerski

Zakład fryzjerski

restauracja

Restauracja

produkcja mebli

Produkcja mebli

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: