6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
VIVAMO

Dostępne domeny: vivamo.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa, która może być rozumiana na wiele sposobów, ze względu na źródło pochodzenia w kilku językach, takich jak hiszpański, portugalski, włoski oraz francuski. Słowo VIVAT oznacza WIWAT, natomiast VIVO oznacza ŻYCIE. W języku hiszpańskim VIVA AMO tłumaczymy dosłownie jako MIŁOŚĆ NA ŻYWO. AMO z języku portugalskim oznacza MISTRZ. Jednak w języku polskim nie doszukamy się dodatkowego znaczenia. Nazwa jest krótka o pozytywnym brzmieniu dlatego łatwo ją zapamiętać. Nawiązuje do optymistycznego podejścia, ma wesołe powiązanie znaczeniowe i wskazuje na śródziemnomorskie i iberyjskie pochodzenie. Ze względu na egzotykę nazwy nada się w wielu branżach, na przykład jako nazwa restauracji z włoską, hiszpańską czy też francuską kuchnią. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla pensjonatu

Nazwa dla pensjonatu

pensjonat lub hotel

Pensjonat lub hotel

kawiarnia

Kawiarnia

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: