6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
XITE

Dostępne domeny: xite.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa XITE pochodzi od angielskiego słowa EXCITING, które oznacza coś EKSCYTUJĄCEGO, FASCYNUJĄCEGO, EMOCJONUJĄCEGO. Jest to krótka, nowoczesna nazwa o mocnym brzmieniu. Jest powiązana z czymś energicznym, radosnym i silnym. Idealnie sprawdzi się w projektach, których celem jest tworzenie czegoś trendy a także w branżach oferujących usługi, które dostarczają wiele mocnych wrażeń, na przykład parki rozrywki, skoki na bungee, skoki ze spadochronem czy nurkowanie. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

moda i wizerunek

Moda i wizerunek

aplikacje it i mobilne

Aplikacje it i mobilne

rozrywka i młodość

Rozrywka i młodość

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: