6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ZEME

Dostępne domeny: zeme.pl
Cena: do negocjacji
Krótka, prosta nazwa, która nie posiada znaczenia w języku polskim. W języku łotewskim oraz słowackim oznacza ZIEMIĘ, natomiast w języku czeskim - KRAJ. Ze względu na swoje tłumaczenie sprawdzi się ona w branży turystycznej, w na przykład jako nazwa dla biura podróży. Może być również wykorzystana w różnych projektach biznesowych, a także jako nazwa dla firmy i produktu  
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

energia odnawialna

Energia odnawialna

usługi związane z turystyką

Usługi związane z turystyką

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: