6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ZILEO

Dostępne domeny: zileo.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa, która może mieć uniwersalne zastosowanie. Nie ma swojego źródłosłowu, co nadaje jej unikalny charakter. Kojarzy się z energią, zapałem i przygotowaniem do działania. ZILEO to nazwa dla firmy o ustabilizowanej pozycji, która nie ucieka przed wyzwaniami. Cechuje się dźwięcznością i lekkością, przez co jest idealna dla agencji reklamowej lub interaktywnej, a także dla studia fotograficznego. Może być też dobra dla firm z branży kosmetycznej.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

agencja reklamowa

Agencja reklamowa

produkty kosmetyczne

Produkty kosmetyczne

studio fotograficzne

Studio fotograficzne

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: