Dlaczego warto skorzystać z Cyber Monday, aby powiększyć cyfrowe i elektroniczne zasoby firmowe?

Ostatnia aktualizacja: 2020-11-23  |  Średni czas czytania: 01:54
Artykuł reklamowy
Cyber Monday to swego rodzaju „dogrywka” do Black Friday. Tego dnia również znajdziemy wiele produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zwłaszcza właściciele firm mogą skorzystać na wyjątkowych ofertach na wyposażenie biura i sprzętu elektronicznego.
Dlaczego warto skorzystać z Cyber Monday, aby powiększyć cyfrowe i elektroniczne zasoby firmowe?

Tradycja dnia wielkich wyprzedaży przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. W ostatni weekend października, zaraz po Święcie Dziękczynienia, w Ameryce mają miejsce ogromne obniżki cen produktów, wraz z którymi zaczyna się prawdziwe zakupowe szaleństwo.

W przeciwieństwie do Czarnego Piątku, Cyber Monday obejmuje jedynie sklepy internetowe. Wielu sprzedawców łączy te dwie okazje, oferując promocje podczas obu dni. Niektórzy rozszerzają je na cały weekend, utrzymując obniżki cen produktów od piątku do poniedziałku.

Szczególną uwagę na ten dzień powinni zwrócić właściciele firm oraz biurowców. To bowiem dla nich idealna okazja do zakupu nowego sprzętu elektronicznego i programów komputerowych po okazyjnej cenie. Dzięki temu nasza firma będzie mogła stać się nowocześniejsza, a jej konkurencyjność na rynku znacząco wzrośnie.

W jaki sprzęt elektroniczny warto zainwestować?

Największą popularnością podczas listopadowych wyprzedaży cieszy się elektronika. To moment, w którym sprzęt najnowszej generacji można zakupić przy wyjątkowo dużych obniżkach, promocjach łączonych oraz atrakcyjnych ratach. Na pewno warto przy tej okazji zaopatrzyć się w nowe komputery i laptopy, które można nabyć o kilkaset złotych taniej. Kupując naraz wiele sztuk na potrzeby firmy, można już zaoszczędzić naprawdę pokaźną sumę pieniędzy. Sporo dużych, sieciowych sklepów, w tym Media Expert, oferuje również wygodne raty 0%, dzięki czemu nie narażamy swojego biznesu na dodatkowe koszta.

W tym czasie warto również zwrócić uwagę na elektronikę mniejszego kalibru. Ważnym wyposażeniem biura są drukarki, słuchawki z mikrofonem, klawiatury, a także tablety. To sprzęt nieodzowny do pracy przy biurku. Powinien być więc odpowiednio dobrany do potrzeb pracowników i oferować wszystkie niezbędne funkcje. W zależności od sklepu obniżki cen na te produkty powinny wynosić około 20-30%.

Wiele osób korzysta także z przecen na telefony komórkowe. Statystycznie Polacy wymieniają swoje smartfony co 2-3 lata. Cyber Monday to znakomita okazja, żeby przejrzeć nowości na rynku i zaopatrzyć się w telefon, który dzięki swoim funkcjom umożliwi sprawny kontakt z pracownikami.

Oprogramowanie

W trakcie promocji ważny jest nie tylko sprzęt elektroniczny, który zdobędzie firma, ale również innowacyjne programy, które pomogą usprawnić jej pracę. Przy okazji pracownicy powinni zyskać nowe, rozwijające doświadczenie.

W trakcie Cyber Monday można kupić z kuszącym rabatem podstawowe programy, takie jak program Corel Coreldraw Graphics Suite 2019 czy pakiety Microsoft Office 365. Oczywiście nie wszystkie firmy oferują promocję na swoje oprogramowanie. Nie będzie jednak lepszego momentu na sprawdzenie, czy interesujący nas produkt nie osiągnął akurat nieco atrakcyjniejszej ceny.

Wzbogać wspólną przestrzeń

Każde biuro posiada stołówkę, kuchnię lub wspólne miejsce dla pracowników, w którym mogą spożywać posiłki czy wspólnie porozmawiać i odpocząć. Warto zadbać o tę przestrzeń, by osoby zatrudnione w firmie czuły się w niej jak najlepiej. To powinno znacząco przełożyć się na ich efektywność podczas pracy.

Cyber Monday to znakomity moment na zastanowienie, czy istnieje sposób na wzbogacenie tej przestrzeni w sposób, który pozytywnie wpłynie na naszych pracowników. W tym czasie warto przejrzeć choćby oferty nowoczesnych ekspresów do kawy, które będzie można nabyć nawet z rabatem 25%. Przydać się może także funkcjonalny saturator do wody. Zmniejszy on ilość produkowanego plastiku, dzięki czemu nasze biuro będzie bardziej ekologiczne.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: