6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: BARBER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BARBER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Od kilku lat u polskich mężczyzn nieustannie panuje moda na posiadanie brody. Decydują się na nią najczęściej ci, którzy przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób odpowiednio pielęgnować swój zarost, aby zarówno dobrze się prezentował, jak i nie był uciążliwy w noszeniu. Takim potrzebom wychodzą naprzeciw profesjonalni barberzy.


Jeżeli planujesz otworzyć własny barber shop, skorzystaj z biznesplanu, który Ci oferujemy. Pozwoli Ci on na sporządzenie własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz pakiet dokumentów, w którym znajdziesz m.in. szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, analizę SWOT oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na prowadzeniu salonu pielęgnacji dla mężczyzn - “barber shopu”. W ofercie znajdzie się szeroki zakres podstawowych usług barberskich takich jak: strzyżenie brody nożyczkami, strzyżenie brody brzytwą, strzyżenie włosów, pełne golenie głowy, farbowanie brody, tuszowanie siwych włosów.

Działalność będzie prowadzona w wynajętym lokalu. Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-14.00 (soboty), będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon lub email.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnych czynników ryzyka, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków dodatkowych z PUP.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: