Gotowy, przykładowy biznesplan: BARBER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BARBER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Od kilku lat u polskich mężczyzn nieustannie panuje moda na posiadanie brody. Decydują się na nią najczęściej ci, którzy przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób odpowiednio pielęgnować swój zarost, aby zarówno dobrze się prezentował, jak i nie był uciążliwy w noszeniu. Naprzeciw takim potrzebom wychodzą profesjonalni barberzy.

Czy specjalizujesz się w strzyżenia włosów i brody i potrafisz zgłębić tajniki jej pielęgnacji? Pragniesz stworzyć miejsce, w którym Twoi klienci będą czuli się wyjątkowo? Pobierz opracowanie gotowego biznesplanu na potrzeby wniosku o udzielenie jednorazowej dotacji z Urzędu Pracy. Pozwoli Ci on na sporządzenie własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Polski rynek usług kosmetycznych i fryzjerskich dynamicznie się rozwija oraz coraz bardziej specjalizuje. Mężczyźni coraz bardziej zwracają uwagę na swój wygląd, w związku z czym rośnie ich zainteresowanie tego typu usługami.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz pakiet dokumentów, w którym znajdziesz m.in. szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, analizę SWOT oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na prowadzeniu salonu pielęgnacji dla mężczyzn - “barber shopu”. W ofercie znajdzie się szeroki zakres podstawowych usług barberskich takich jak: strzyżenie brody nożyczkami, strzyżenie brody brzytwą, strzyżenie włosów, pełne golenie głowy, farbowanie brody, tuszowanie siwych włosów.

Działalność będzie prowadzona w wynajętym lokalu. Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-14.00 (soboty), będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon lub email.

Gotowy biznesplan jest sporządzony zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Wniosek składa się z 21 stron i zawiera:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
  • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
  • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
  • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji,
  • planowany kierunek rozwoju firmy,
  • opis działań marketingowych,
  • potencjalni dostawcy,
  • potencjalni odbiorcy,
  • analiza SWOT,
  • analiza potencjalnych czynników ryzyka, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
  • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków dodatkowych z PUP.

Kto powinien skorzystać z opracowania biznesplanu?

Skorzystaj z gotowego biznesplanu, jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą po raz pierwszy. Swoje usługi możesz świadczyć na podstawie PKD 96.02.Z, Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne:
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.

Dlaczego warto skorzystać z gotowego biznesplanu dla Barbera?

  1. Opisuje szczegółowo i precyzyjnie przedsiębiorstwo pod kątem jego mocnych i słabych stron, zasobów, celów, planów i wydatków.
  2. Korzystając z przykładowego zestawu dokumentów, szybciej wypełnisz prawidłowo wniosek. Jeśli do tej pory nie przygotowywałeś biznesplanu dla Urzędu Pracy, praca nad dokumentem, może sprawić Ci trudności.
  3. Biznesplan zawiera najważniejsze informacje na temat rynku.
  4. Przykład biznesplanu ułatwi Ci zweryfikowanie twojego pomysłu.

Pobierz gotowy biznesplan dla Barbera

Wzór biznesplanu został przygotowany na podstawie dokumentów złożonych do Urzędu Pracy w Katowicach. Osoba ubiegająca się o jednorazową pomoc na jego podstawie uzyskała dofinansowanie.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz przykład biznesplanu dla niestacjonarnych usług kosmetycznych.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: