6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Mobilna Kosmetyczka

Gotowy biznesplan:
Mobilna Kosmetyczka

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (24 STRONY, PONAD 7000 WYRAZÓW)
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie Warsztatu Samochodowego to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu własnych dokumentów. Proponujemy wniosek do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Co zawiera biznesplan:

MOBILNA KOSMETYCZKA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ MOBILNYM WYKONYWANIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą w postaci mobilnego salonu kosmetycznego, specjalizującego się w przedłużaniu rzęs i makijażu permanentnym. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gdańsku.Dokumentacja dotyczy firmy oferującej szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz przedłużanie rzęs i makijaż permanentny. Klienci będą obsługiwani we własnym domu. Oferta firmy jest skierowana do kobiet z obszaru całego Trójmiasta. Godziny pracy dostosowane do klienta poprzez wcześniejsze umówienie wizyty drogą telefoniczną lub internetową.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (24 strony, ponad 7000 wyrazów)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- informacje o wnioskodawcy- formy zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego otrzymanych środków na podjęcie działalności gospodarczej- opis projektowanego przedsięwzięcia- opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług- miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej - odbiorcy oferowanych produktów i usług- miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców- sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek- analiza konkurencji – otoczenia, na którym firma zamierza działać- motywy podejmowania działalności gospodarczej- działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności- kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej - szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów- charakterystyka ekonomiczno–finansowa przedsięwzięcia- zestawienie środków własnych WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.