Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNA KOSMETYCZKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie ludzie posiadają coraz mniej czasu na siebie, dlatego zaczęli wybierać usługi, które pomogą im np. w zadbaniu własnego wyglądu. Korzystanie z usług kosmetyczek nie tylko zaoszczędza sporo czasu, ale wiemy, że oddajemy się w ręce profesjonalistów i będziemy zadowoleni z efektów. Wiele kobiet nie wyobraża sobie nie mieć zadbanych dłoni i paznokci, a do tego grona dochodzi coraz więcej mężczyzn.


Jeżeli jesteś kosmetyczką i cechuje Cię profesjonalizm i doświadczenie, możesz zainteresować się założeniem własnej firmy. Urzędy Pracy oferują dotacje na tego typu działalności, a jedną ze składowych ubiegania się o dotacje jest biznesplan. Napisanie biznesplanu może być pracochłonne i skomplikowane, dlatego można skorzystać z pomocy ekspertów. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu zwiększy nasze szanse w uzyskaniu funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Biznesplan zawiera m.in.: analizę rynku dostawców, miejsca i źródła zaopatrzenia i motywy podjęcia działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan:

Zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne jest coraz większe. Wiele osób poszukuje profesjonalnego studia kosmetycznego. W związku z tak dużym popytem na świadczenie tego typu usług, jest to atrakcyjna branża dla założenia własnej firmy.

Urząd Pracy oferuje dofinansowania na tego typu usługi. W celu uzyskania funduszy warto posiadać biznesplan, który można zamówić u profesjonalistów. Skompletowane wnioski i biznesplan należy tylko uzupełnić i złożyć w Urzędzie Pracy.

Działalność opisana w biznesplanie będzie dysponowała szerokim zakresem usług. W ofercie znajdzie się zarówno przedłużanie rzęs, makijaż permanentny, jak również wszelkie podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Wszystkie usługi będą świadczone w domu Twoich klientów, z którymi telefonicznie bądź drogą internetową ustalasz terminy i godziny wizyt.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • formy zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego otrzymanych środków na podjęcie działalności gospodarczej,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji,
 • otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • zestawienie środków własnych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: