Gotowy, przykładowy biznesplan: ELEKTRYK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ELEKTRYK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych,
81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Nikt nie wyobraża sobie życia bez elektryczności. Polegamy na niej w codziennych sprawach, posiadamy bardzo dużo urządzeń elektrycznych w naszych mieszkaniach i używamy jej na co dzień. Dlatego też, bardzo ważne jest zatrudnienie dobrych fachowców do zrobienia instalacji elektrycznych. Jest to rzecz, której nie jesteśmy w stanie zrobić sami, a zatrudnienie fachowców daje gwarancję dobrze wykonanej pracy.


Jeżeli jesteś elektrykiem, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Posiadanie biznesplanu ułatwi twoją aplikację o dotację. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, możesz skorzystać z udostępnionego wzoru napisanego przez naszych ekspertów.

Co zawiera biznesplan

Udostępniony pakiet zawiera takie dokumenty jak m.in.: szczegółową specyfikację i harmonogram zakupów do poniesienia i formularz de minimis. Skompletowanie potrzebnych dokumentów jest łatwiejsze, a ty musisz tylko uzupełnić je swoimi danymi i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem instalacji elektrycznych. W głównej mierze usługi będą wykonywane osobom fizycznych. Główne rodzaje usług to m.in.: kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, domach drewnianych i obiektach firmowych, modernizacje i remonty istniejących intalacji elektrycznych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  1. Opis zamierzonej działalności
    • Wskazanie działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej
    • Uzasadnienie wniosku
    • Szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów do poniesienia w ramach dofinansowania.
    • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  2. Formularz de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Nowym Targu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: