6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: ELEKTRYK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ELEKTRYK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 43.21.Z, 81.30.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Nikt nie wyobraża sobie życia bez elektryczności. Polegamy na niej w codziennych sprawach, posiadamy bardzo dużo urządzeń elektrycznych w naszych mieszkaniach i używamy jej na co dzień. Dlatego też, bardzo ważne jest zatrudnienie dobrych fachowców do zrobienia instalacji elektrycznych. Jest to rzecz, której nie jesteśmy w stanie zrobić sami, a zatrudnienie fachowców daje gwarancję dobrze wykonanej pracy.


Jeżeli jesteś elektrykiem, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Posiadanie biznesplanu ułatwi twoją aplikację o dotację. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, możesz skorzystać z udostępnionego wzoru napisanego przez naszych ekspertów.

Co zawiera biznesplan

Udostępniony pakiet zawiera takie dokumenty jak m.in.: szczegółową specyfikację i harmonogram zakupów do poniesienia i formularz de minimis. Skompletowanie potrzebnych dokumentów jest łatwiejsze, a ty musisz tylko uzupełnić je swoimi danymi i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem instalacji elektrycznych. W głównej mierze usługi będą wykonywane osobom fizycznych. Główne rodzaje usług to m.in.: kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach, domach drewnianych i obiektach firmowych, modernizacje i remonty istniejących intalacji elektrycznych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  1. Opis zamierzonej działalności
    • Wskazanie działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej
    • Uzasadnienie wniosku
    • Szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów do poniesienia w ramach dofinansowania.
    • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  2. Formularz de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Nowym Targu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: