Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTAŻ PODŁÓG / POSADZKARSTWO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTAŻ PODŁÓG / POSADZKARSTWO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Montaż podłóg wydaje się prostym zadaniem, jednak wybór podłoża odpowiedniego do rodzaju i przeznaczenia budynku jest kluczowy, jeżeli zleceniodawca chce uniknąć częstych zmian i poprawek koniecznych z tytułu użytkowania podłogi. Świadomość tego popycha wiele osób do korzystania z usług specjalistów, którzy znają się na swojej branży lepiej niż ktokolwiek inny.


Jeżeli planujesz otworzyć własną firmę świadczącą usługi montażu podłóg oraz posadzkarstwa, gotowy biznesplan, który znajduje się na naszej stronie, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan pomoże Ci w organizacji pracy Twojej firmy oraz pozwoli ocenić realność powodzenia biznesu. Jego opracowanie jest także konieczne, jeżeli starasz się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy.

W ramach pakietu opracowanego przez nas otrzymujesz m.in. szczegółową specyfikację kosztów do poniesienia w ramach dofinansowania, plan strategiczny projektu oraz ogólną charakterystykę przedsiębiorstwa.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi remontowe, w tym przede wszystkim montaż podłóg i posadzkarstwo, a także montaż paneli podłogowych, listew przypodłogowych, podłóg z desek oraz gruntowanie posadzek i układanie parkietów.

W ofercie firmy znajdzie się również wykonywanie pomiaru zarówno wilgotności betonu oraz powietrza w pomieszczeniach, jak i metrażu powierzchni przed montażem,montaż dylatacji korkowej oraz podcinanie drzwi.

Klienci będą mogli skorzystać również z wykonania drewnianych balustrad, mebli ogrodowych oraz tarasów, zaliczających się do podłóg zewnętrznych. Wykonanie wszystkich usług będzie możliwe od godziny 6.00 do godziny 16.00 od poniedziałku soboty. Natomiast w razie potrzeby świadczenie usług będzie dostosowane do wymogów klienta.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek:
  • dane personalne wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja kosztów do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chrzanowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: