Gotowy, przykładowy biznesplan: GROOMER / STRZYŻENIE PSÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GROOMER / STRZYŻENIE PSÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.91.Z - ,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zawodowi groomerzy są w dzisiejszych czasach bardzo poszukiwani, ponieważ coraz więcej osób poświęca dużą uwagę temu, jak wyglądają ich pupile. Niewiele osób potrafi profesjonalnie wykonać zabiegi pielęgnacyjne, jednocześnie mając dobre podejście do zwierząt. Takie warunki spełniają jednak nowoczesne salony zajmujące się dbaniem o wygląd i czystość psów oraz kotów.


Jeżeli planujesz otwarcie salonu groomerskiego, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem przy kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do aplikowania o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, analiza SWOT, a także specyfikacja wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła zabiegi mycia, czesania, strzyżenia, obcinania pazurów, pielęgnacji sierści, czyszczenia oczu i uszu, usuwania insektów, a także trymowania, czyli usuwania martwej sierści oraz tworzenia fryzury związanej z przygotowaniem do wystaw.

Dopełnieniem oferty będzie sprzedaż karm, kosmetyków oraz akcesoriów dla psów między innymi gryzaków, zabawek i środków czystości.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (PKD),
 • stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności,
 • czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością,
 • informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • specyfikacja wydatków,
 • przewidywane koszty i dochody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: