6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Groomer/Strzyżenie psów

Gotowy biznesplan:
Groomer/Strzyżenie psów

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (20 stron; OK 7 000 wyrazów)
PKD główne: 47.76.Z, 47.91.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz zostać groomerem i  zajmować się strzyżeniem psów? Nasz wniosek pomoże Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Zabrzu.

Co zawiera biznesplan:

GROOMER / STRZYŻENIE PSÓW

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan- GROOMER / STRZYŻENIE PSÓW- jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    INFORMACJE O WNIOSKODAWCYOPIS PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIASymbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (PKD)Opis planowanej działalności gospodarczejStan przygotowania lokalu do prowadzenia działalnościCzy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencjiDziałania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczejInformacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnościąInformacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalnościDANE DOTYCZĄCE RYNKU I KONKURENCJICharakterystyka potencjalnych klientówZapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczejOpis konkurencjiPlan działań marketingowychAnaliza SWOTDANE DOTYCZĄCE PRZYZNANIA ŚRODKÓW I ICH WYKORZYSTANIASPECYFIKACJA WYDATKÓWPRZEWIDYWANE KOSZTY I DOCHODY WYNIKAJĄCE Z TYTUŁU PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJZ SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA I HARMONOGRAM WYDATKÓW W RAMACH WNIOSKOWANYCH ŚRODKÓW FINANSOWANYCH (DOFINANSOWANIA) Z PUP w ramach dofinansowaniaWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.