Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON PSIEJ URODY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON PSIEJ URODY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób posiadających psa bądź kota poszukuje dla swojego pupila miejsca, w którym specjalista ze szczególną uwagą zadba o jego urodę. W związku z tym w miastach powstają nowe salony świadczące usługi pielęgnacyjne dla zwierząt domowych. Jest to doskonały pomysł na zarobek dla osób pasjonujących się strzyżeniem i myciem zwierząt.


Zamierzasz rozpocząć prowadzenie własnej działalności świadczącej usługi groomerskie? Jeśli tak, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Gotowy wzór biznesplanu zawiera w sobie szczegółowo sporządzone dokumenty, w których znajdziesz m.in. opis powstania idei projektu, zasięg rynku zbytu, a także planowaną wielkość i charakterystykę zatrudnienia.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się pielęgnacją i strzyżeniem zwierząt. Wszystkie usługi będą wykonywane na zwierzętach domowych - kotach oraz psach.

Oferta działalności obejmować będzie zarówno mycie, strzyżenie, czesanie, usuwanie martwej sierści, czyli inaczej trymowanie, jak również obcinanie pazurów, czyszczenie uszu i oczu, pielęgnację sierści, a także usuwanie insektów oraz tworzenie ustalonej fryzury, przygotowując do wystaw rasowych psów.

Świadczenie usług będzie odbywać się wyłącznie w stacjonarnym salonie. Salon psiej urody będzie otwarty od godziny 9.00 do godziny 17.00. Wraz z rozwojem firmy, godziny otwarcia salonu ulegną zmianie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis zamierzonej działalności,
 • krótki opis powstania idei projektu,
 • opis przedsięwzięcia,
 • dostawcy surowców/towarów,
 • zasięg rynku zbytu,
 • sezonowość popytu,
 • główni konkurenci na rynku,
 • planowane działania promocyjne,
 • organizacja pracy firmy,
 • planowana wielkość i charakterystyka zatrudnienia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków koniecznych do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tczewie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: