Gotowy, przykładowy biznesplan: KOSMETYCZKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KOSMETYCZKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Każda kobieta marzy o tym, aby wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. Taki stan rzeczy umożliwiają salony kosmetyczne, w których pracownicy kompleksowo troszczą się o wygląd swoich klientek. Jest to coraz bardziej dochodowy biznes, ponieważ coraz więcej osób stara się przywiązywać wagę do tego, jak się prezentuje przed innymi.


Planujesz otworzyć salon kosmetyczny? Koniecznie wykorzystaj wzór biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą przy kompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan zawiera kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. szczegółowy opis produktu/usług, analiza SWOT oraz specyfikacja wydatków wraz z kalkulacją kosztów do poniesienia w ramach prowadzenia działalności gospodarczej.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu salonu kosmetycznego, który będzie oferował usługi pielęgnacyjno-kosmetyczne. Prowadzona będzie obsługa klientów w zakresie nieinwazyjnych zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Będą to zabiegi relaksacyjne, oczyszczające, pielęgnacyjne.

Pielęgnacja paznokci stóp i dłoni (przedłużanie paznokci, zdobienia, pielęgnacja skóry stóp, usuwanie martwego naskórka) oraz depilacja pastą cukrową ciała również będą wchodziły w skład oferty.

Działalność będzie prowadzona w wynajmowanym lokalu. Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 9.00–18.00. Będzie również istniała możliwość przyjmowania klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu, klienci będą umawiali się poprzez telefon lub email.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • ogólna charakterystyka planowanego przedsięwzięcia,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • plan marketingowy,
 • szczegółowy opis produktu/usług,
 • jakie są oczekiwania i potrzeby nabywców odnośnie produktów i usług,
 • kim będą nabywcy produktów i usług,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • konkurencja,
 • dystrybucja i promocja,
 • zatrudnienie i personel,
 • specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: