Gotowy, przykładowy biznesplan: NIESTACJONARNE USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
NIESTACJONARNE USŁUGI KOSMETYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W ostatnim czasie można zauważyć bardzo duży wzrost popularności usług kosmetycznych. Kobiety korzystają z takich usług, aby poprawić swój wygląd, poczuć się atrakcyjniej i zwiększyć poczucie pewności siebie. Wiele z nich wybiera również tego typu usługi, aby zaoszczędzić swój czas. Biorąc pod uwagę brak czasu klientek, bardzo często decydują się one na niestacjonarne salony kosmetyczne.


Jeżeli jesteś kosmetyczką i oferujesz swoje usługi, możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na założenie własnej firmy. Biznesplan jest jednym z niezbędnych dokumentów do uzyskania dofinansowania. Zainwestowanie w przykładowy biznesplan zwiększy Twoje szanse na uzyskanie dotacji. Pobierz gotowy biznesplan dla niestacjonarnych usług kosmetycznych.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan zawiera m.in.: przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej, analizę rynku dostawców, przewidywany całkowity koszt uruchomienia działalności.

Gotowy biznesplan został przygotowany zgodnie z wymaganiami Urzędu Pracy. Składa się z wniosku, formularza o pomocy DE MINIMIS i pozostałych załączników. Wniosek składa się z części zawierających m.in.:

 • Informacje o przedsiębiorcy m.in. jego doświadczeniu zawodowym;
 • Opis przedsięwzięcia;
 • Opis planu techniczno - organizacyjnego;
 • Prognozy przyszłych kosztów i przychodów;
 • Cele strategiczne;
 • Uzasadnienie celowości wydatków poniesionych w ramach finansowania z Urzędu Pracy;
 • Opis grupy docelowej, konkurencji, dostawców;
 • Analiza SWOT;

Dla kogo jest stworzony wzór biznesplanu na niestacjonarne usługi kosmetyczne?

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi kosmetyczne w postaci mobilnego studia urody. Oferta działalności obejmować będzie podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, a także stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, pedicure, zabieg parafinowy, a także manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy. Wszystkie usługi będą świadczone w lokalu klienta, z którym przed wykonaniem zabiegu będzie przeprowadzana konsultacja. Zakres usług będzie ustalany nie tylko telefonicznie, ale również za pośrednictwem Internetu.

PKD 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne:
Podklasa ta obejmuje: mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet, golenie i przycinanie brody, masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.,

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy biznesplan?

 1. To niezbędny zestaw dokumentów dla osób, które ubiegają się o bezzwrotną pomoc, która może wynosić 6-krotność przeciętnego wynagrodzenia w Polsce. Jeśli chcesz otrzymać środki, musisz przedstawić biznesplan zgodny ze wzorem Urzędu Pracy.
 2. Zawartość przykładowego biznesplanu opracowali specjaliści i dostosowali ją do profilu przedsiębiorstwa tj. niestacjonarnych usług kosmetycznych.
 3. Uzupełniając własny biznesplan na podstawie opracowanego zestawu dokumentów, zaoszczędzisz czas. Jeśli wypełnisz dokument prawidłowo, nie musisz stawiać się kolejny raz w Urzędzie Pracy w celu jego poprawienia.
 4. Założenia przedstawione w projekcie są rzetelne.
 5. Gotowy biznesplan jest racjonalny i spójny.

Pobierz gotowy biznesplan dla niestacjonarnych usług kosmetycznych

Biznesplan dla niestacjonarnych usług kosmetycznych został przygotowany i złożony w Urzędzie Pracy w miejscowości Mikołów. Dzięki przygotowanym dokumentom z sukcesem pozyskano dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pobierz przykład biznesplanu dla niestacjonarnych usług kosmetycznych.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: