6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Obróbka metali / blachy dachowe

Gotowy biznesplan:
Obróbka metali / blachy dachowe

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek  (16 strony, ok   5000 wyrazów)
PKD główne: 25.62.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz otworzyć firmę zajmującą się obróbką metali i blach dachowych? Firma przede wszystkim będzie wykonywać elementy metalowych pokryć dachowych na zamówienie.  Ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu własnych dokumentów.  Proponujemy wniosek do  urzędu pracy w Rudzie Śląskiej.

Co zawiera biznesplan:

OBRÓBKA METALI / BLACHY DACHOWE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI OBRÓBKI METALI ORAZ BLACH DACHOWYCH ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną firmę zajmującą się obróbką metali i blach dachowych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej.Działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy specjalizującej się w obróbce metali i montażu wykonanych elementów na dachach. Dodatkowo firma będzie zajmować się obróbką blach dachowych i ich renowacją. Przede wszystkim będą wykonywane elementy metalowych pokryć dachowych na zamówienie. Firma będzie wytwarzać elementy z blach na dachy, czyli produkować pod zamówienie klienta oraz zajmować się montażem tych blach na dachach, a także zajmować się obróbką tych blach dachowych i ich renowacją. Miejscem świadczenia usług będzie warsztat oraz biuro. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (16 strony, ok   5000 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • wnioskowane środki
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • plan marketingowy
 • analiza swot
 • konkurencja
 • dystrybucja i promocja
 • zatrudnienie i personel
 • specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Uzasadnienie wydatków - powiązanie z przedmiotem działalności
 •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.