6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: OBRÓBKA METALI / BLACHY DACHOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
OBRÓBKA METALI / BLACHY DACHOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 25.62.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Osoby planujące budowę domu często rozglądają się za profesjonalistami w branży dachowej. Pokrycie dachu to inwestycja na lata, dlatego wiele ludzi postanawia nie oszczędzać i znaleźć fachowca, który dopasuje ofertę do ich oczekiwań oraz rodzaju i funkcji budynku. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie obróbki metali i blach dachowych - pomyśl o otwarciu własnej firmy oferującej takie usługi.


Planujesz rozpocząć biznes zajmujący się obróbką metali oraz blach dachowych? Jeśli tak, to z pomocą gotowego biznesplanu jesteś w stanie przygotować własne dokumenty aplikacyjne, na podstawie których uzyskasz dofinansowanie na otwarcie wymarzonej firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci określić kierunek rozwoju firmy i usprawni jej organizację. Opracowanie takich dokumentów jest również konieczne w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

W skład pakietu wchodzą m.in. plan marketingowy, szczegółowa analiza SWOT oraz specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Specjalizacją firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie zarówno obróbka metali, jak i montaż wykonanych elementów na dachach. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko wykonywanie metalowych pokryć dachowych i montaż wyprodukowanych elementów, ale również renowacja blach dachowych.

Wszystkie elementy będą produkowane według zamówienia indywidualnych klientów. Obróbka metali oraz blach dachowych będzie wykonywana w warsztacie działalności, zaś wszystkie formalności związane z świadczeniem usług dokonywane będą w biurze firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • wnioskowane środki,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • plan marketingowy,
 • analiza SWOT,
 • konkurencja,
 • dystrybucja i promocja,
 • zatrudnienie i personel,
 • specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • uzasadnienie wydatków - powiązanie z przedmiotem działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: