Gotowy, przykładowy biznesplan: OBRÓBKA METALI / BLACHY DACHOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
OBRÓBKA METALI / BLACHY DACHOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Osoby planujące budowę domu często rozglądają się za profesjonalistami w branży dachowej. Pokrycie dachu to inwestycja na lata, dlatego wiele ludzi postanawia nie oszczędzać i znaleźć fachowca, który dopasuje ofertę do ich oczekiwań oraz rodzaju i funkcji budynku. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie obróbki metali i blach dachowych - pomyśl o otwarciu własnej firmy oferującej takie usługi.


Planujesz rozpocząć biznes zajmujący się obróbką metali oraz blach dachowych? Jeśli tak, to z pomocą gotowego biznesplanu jesteś w stanie przygotować własne dokumenty aplikacyjne, na podstawie których uzyskasz dofinansowanie na otwarcie wymarzonej firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci określić kierunek rozwoju firmy i usprawni jej organizację. Opracowanie takich dokumentów jest również konieczne w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

W skład pakietu wchodzą m.in. plan marketingowy, szczegółowa analiza SWOT oraz specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

Specjalizacją firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie zarówno obróbka metali, jak i montaż wykonanych elementów na dachach. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko wykonywanie metalowych pokryć dachowych i montaż wyprodukowanych elementów, ale również renowacja blach dachowych.

Wszystkie elementy będą produkowane według zamówienia indywidualnych klientów. Obróbka metali oraz blach dachowych będzie wykonywana w warsztacie działalności, zaś wszystkie formalności związane z świadczeniem usług dokonywane będą w biurze firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • wnioskowane środki,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • plan marketingowy,
 • analiza SWOT,
 • konkurencja,
 • dystrybucja i promocja,
 • zatrudnienie i personel,
 • specyfikacja wydatków oraz kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • uzasadnienie wydatków - powiązanie z przedmiotem działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: