6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA ŚWIEC Z WOSKU PSZCZELEGO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA ŚWIEC Z WOSKU PSZCZELEGO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 32.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Świece z wosku pszczelego słyną z wielu właściwości zdrowotnych - oczyszczają powietrze, pomagają w dolegliwościach dróg oddechowych a także spalają się bezdymowo. Na większą skalę są używane w wielu kościołach, jednak stanowią również doskonały pomysł na prezent dla bliskich.


Planujesz rozpocząć prowadzenie działalności zajmującej się produkcją świec? Jeśli tak, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne, na podstawie których uzyskasz dofinansowanie na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który Ci oferujemy, otrzymasz dokładnie sporządzone dokumenty, które będą nieocenioną pomocą w wyznaczaniu kierunku rozwoju firmy oraz zabezpieczeniu na wypadek trudności. Taka dokumentacja jest także konieczna do przygotowania w przypadku wnioskowania o dofinansowanie.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się produkcją i sprzedażą świec z pszczelego wosku. Większość produktów, bo aż 70% całego asortymentu, będzie wykonywana właśnie z pszczelego wosku.

W ofercie działalności pojawią się przeróżne modele świec wyróżniających się wielkością oraz kształtem. Firma będzie się charakteryzować własnoręcznie produkowanymi świecami według idei ekologicznych produktów.

Potencjalni klienci będą mogli zarówno zakupić produkt za pośrednictwem Internetu, jak również nabyć towar bezpośrednio w siedzibie firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • charakterystyka planowanej działalności,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • opis działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Jędrzejowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: