Gotowy, przykładowy biznesplan: SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 13.92.Z - Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rodzice zawsze dbają o dobro i bezpieczeństwo swojego dziecka. Nie oszczędzają na swoich dzieciach i chcą dawać im zawsze to co najlepsze. To samo tyczy się, z wyglądem i ubraniami najmłodszych. Rodzice zwracają uwagę na jakość i wygląd ubrań. Szczególnie mamy lubią wydać więcej pieniędzy na ubrania dla dzieci niż dla siebie. Lubią ubrać swoje dzieci ładnie i modnie. Wybór w sklepach sieciowych nie jest zawsze satysfakcjonujący. Jakość jest słaba i wzory ubrań są powtarzalne.


Jeżeli szyjesz i projektujesz artykuły dla dzieci, możesz postarać się o dofinansowanie na założenie swojej własnej firmy w tej branży. W celu uzyskania dofinansowania powinieneś posiadać przykładowy biznesplan. Jeżeli nie potrafisz napisać sam, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Udostępniony wzór biznesplanu spełnia wymogi co do uzyskania dofinansowania i ułatwi całą procedurę.

Co zawiera biznesplan:

Nasz przykładowy biznesplan plan zawiera dokumenty takie jak m.in.: plan marketingowy, charakterystykę konkurencji czy analizę SWOT.

Udostępnione wnioski i biznesplan ułatwiają skompletowanie całej potrzebnej dokumentacji. Uzupełniony biznesplan i wnioski wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Oferta działalności opisanej w biznesplanie obejmować będzie przede wszystkim produkcję kocyków, kocy piknikowych, ochraniaczy do łóżeczka, pościeli oraz kocyków zarówno do wózków i kołysek, jak i dla lalek, a także ozdobnych i dekoracyjnych poduszek, proporczyków, chorągiewek, tkaninowych ozdób oraz koszy na zabawki. W ofercie znajdzie się również szycie liter 3d, worków na buty, kapci do szkoły bądź przedszkola, a także pokrowców, narzut, rożków dla noworodków oraz zabawek i pluszaków. Uzupełnieniem oferty będzie produkcja dziecięcej odzieży z wyszywaną datą urodzenia bądź imieniem dziecka. Zarówno biuro, jak i magazyn, w którym będą świadczone wszystkie usługi, będzie się znajdował w prywatnym mieszkaniu. Firma będzie działała na szeroką skalę, dzięki czemu odbiorcami oferty będą klienci z całego kraju. Sprzedaż artykułów będzie możliwe nie tylko za pośrednictwem internetowego sklepu, ale również poprzez portale aukcyjne oraz ogłoszeniowe. Klienci będą mogli kontaktować się z firmą telefonicznie oraz przez Internet.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom? jeśli tak, jak będą minimalizowane skutki tej sezonowości?
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: