Gotowy, przykładowy biznesplan: SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SZYCIE I PROJEKTOWANIE ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 13.92.Z - Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rodzice zawsze dbają o dobro i bezpieczeństwo swojego dziecka. Nie oszczędzają na swoich dzieciach i chcą dawać im zawsze to co najlepsze. To samo tyczy się, z wyglądem i ubraniami najmłodszych. Rodzice zwracają uwagę na jakość i wygląd ubrań. Szczególnie mamy lubią wydać więcej pieniędzy na ubrania dla dzieci niż dla siebie. Lubią ubrać swoje dzieci ładnie i modnie. Wybór w sklepach sieciowych nie jest zawsze satysfakcjonujący. Jakość jest słaba i wzory ubrań są powtarzalne.


Jeżeli szyjesz i projektujesz artykuły dla dzieci, możesz postarać się o dofinansowanie na założenie swojej własnej firmy w tej branży. W celu uzyskania dofinansowania powinieneś posiadać przykładowy biznesplan. Jeżeli nie potrafisz napisać sam, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Udostępniony wzór biznesplanu spełnia wymogi co do uzyskania dofinansowania i ułatwi całą procedurę.

Co zawiera biznesplan:

Nasz przykładowy biznesplan plan zawiera dokumenty takie jak m.in.: plan marketingowy, charakterystykę konkurencji czy analizę SWOT.

Udostępnione wnioski i biznesplan ułatwiają skompletowanie całej potrzebnej dokumentacji. Uzupełniony biznesplan i wnioski wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Oferta działalności opisanej w biznesplanie obejmować będzie przede wszystkim produkcję kocyków, kocy piknikowych, ochraniaczy do łóżeczka, pościeli oraz kocyków zarówno do wózków i kołysek, jak i dla lalek, a także ozdobnych i dekoracyjnych poduszek, proporczyków, chorągiewek, tkaninowych ozdób oraz koszy na zabawki. W ofercie znajdzie się również szycie liter 3d, worków na buty, kapci do szkoły bądź przedszkola, a także pokrowców, narzut, rożków dla noworodków oraz zabawek i pluszaków. Uzupełnieniem oferty będzie produkcja dziecięcej odzieży z wyszywaną datą urodzenia bądź imieniem dziecka. Zarówno biuro, jak i magazyn, w którym będą świadczone wszystkie usługi, będzie się znajdował w prywatnym mieszkaniu. Firma będzie działała na szeroką skalę, dzięki czemu odbiorcami oferty będą klienci z całego kraju. Sprzedaż artykułów będzie możliwe nie tylko za pośrednictwem internetowego sklepu, ale również poprzez portale aukcyjne oraz ogłoszeniowe. Klienci będą mogli kontaktować się z firmą telefonicznie oraz przez Internet.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom? jeśli tak, jak będą minimalizowane skutki tej sezonowości?
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: