Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP INTERNETOWY / IMPORT Z CHIN

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP INTERNETOWY / IMPORT Z CHIN

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.91.Z -
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zaufanie internautów do zakupów w sieci stale rośnie. Już ponad 90% Polaków korzystających z Internetu zamawia produkty online. Jest to spowodowane nie tylko dużą dostępnością, ale przede wszystkim niskimi cenami w porównaniu do sklepów stacjonarnych.


Planujesz otworzyć własny sklep internetowy? Wykorzystaj do tego gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie. Pomoże Ci skompletować odpowiednie dokumenty aplikacyjne, na podstawie których możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który Ci oferujemy, otrzymasz szczegółowo sporządzoną dokumentację, która pomoże Ci w lepszej organizacji pracy firmy oraz wyznaczeniu jej celów. Taki zestaw dokumentów jest także niezbędny do opracowania w przypadku starania się o dotacje.

W pakiecie znajdziesz m.in. charakterystykę dostawców i konkurencji, plan finansowy działalności, profesjonalną analizę SWOT oraz wiele innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Sklep internetowy opisany w przykładowym biznesplanie będzie prowadził sprzedaż produktów za pośrednictwem zarówno portali ogłoszeniowych, jak również sprzedażowych. W ofercie firmy znajdzie się także sprzedaż elektroniki użytkowej, w tym retro konsol, akcesoriów komputerowych, a także TV Boxów oraz urządzeń wi-fi.

Wszystkie sprzedawane towary będą importowane z Chin. Wraz z rozwojem firmy nabycie produktu będzie możliwe również bezpośrednio przez sklep internetowy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usług,
 • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza SWOT,
 • podsumowanie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: