6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP INTERNETOWY Z BIŻUTERIĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.77.Z, 47.91.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wszystkie kobiety pragną wyglądać pięknie i efektownie na wszelkiego rodzaju uroczystościach rodzinnych i firmowych, dlatego często decydują się na zakup biżuterii. Z kolei sklepy internetowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na łatwy dostęp do dużej bazy produktów, która w sklepie stacjonarnym jest bardzo ograniczona. Powyższe tendencje rynkowe można połączyć, otwierając własny sklep internetowy z biżuterią. Może to stanowić rewelacyjny pomysł na własny biznes dla koneserów wyrobów jubilerskich.


Jeżeli chcesz prowadzić własny sklep internetowy z biżuterią, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Pomoże Ci on w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz kalkulacja kosztów.

Sklep opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się sprzedażą biżuterii za pośrednictwem sklepu internetowego. Będzie można nabyć takie rzeczy jak: kolczyki, naszyjniki, pierścionki, zegarki oraz inne akcesoria.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • plan działań marketingowych
 • kalkulacja kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Otwocku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: