Gotowy, przykładowy biznesplan: STUDIO URODY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STUDIO URODY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ze studia urody korzystają najczęściej zabiegane, pracujące kobiety, a także inne osoby, które lubią dbać o swój wygląd. Często wizyty w gabinetach kosmetycznych są formą prezentu od partnera. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie odwiedzają salony urody, a to tylko niektóre z nich. W związku z rosnącą popularnością korzystania z takich usług, w miastach i na osiedlach powstaje coraz więcej takich placówek.


Pasjonujesz się urodą i planujesz otworzyć własny gabinet kosmetyczny? Koniecznie skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Umożliwi Ci on wnioskowanie o dotacje w Urzędzie Pracy i sprawi, że ich pozyskanie będzie gwarantowane.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, przydatnych w organizacji struktury firmy i określeniu jej podstawowych celów. W pakiecie otrzymujesz m.in. charakterystykę potencjalnych klientów, plan działań marketingowych, a także kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności wraz z opisem źródeł pozyskania środków.

Gabinet opisany w przykładowym biznesplanie będzie świadczył usługi z zakresu kosmetyki w ramach salonu urody. Miejscem ich świadczenia będzie lokal stacjonarny. Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-14.00 (soboty).

W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: stylizacja paznokci - zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanego przedsięwzięcia - charakterystyka planowanej działalności gospodarczej oraz uzasadnienie wyboru branży,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: