6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: STUDIO URODY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STUDIO URODY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Ze studia urody korzystają najczęściej zabiegane, pracujące kobiety, a także inne osoby, które lubią dbać o swój wygląd. Często wizyty w gabinetach kosmetycznych są formą prezentu od partnera. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie odwiedzają salony urody, a to tylko niektóre z nich. W związku z rosnącą popularnością korzystania z takich usług, w miastach i na osiedlach powstaje coraz więcej takich placówek.


Pasjonujesz się urodą i planujesz otworzyć własny gabinet kosmetyczny? Koniecznie skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Umożliwi Ci on wnioskowanie o dotacje w Urzędzie Pracy i sprawi, że ich pozyskanie będzie gwarantowane.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, przydatnych w organizacji struktury firmy i określeniu jej podstawowych celów. W pakiecie otrzymujesz m.in. charakterystykę potencjalnych klientów, plan działań marketingowych, a także kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności wraz z opisem źródeł pozyskania środków.

Gabinet opisany w przykładowym biznesplanie będzie świadczył usługi z zakresu kosmetyki w ramach salonu urody. Miejscem ich świadczenia będzie lokal stacjonarny. Salon będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00-14.00 (soboty).

W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: stylizacja paznokci - zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanego przedsięwzięcia - charakterystyka planowanej działalności gospodarczej oraz uzasadnienie wyboru branży,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: