6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Taksówka

Gotowy biznesplan:
Taksówka

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 25 STRON, 5 800 WYRAZÓW)
PKD główne: 49.32.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz świadczyć usługi transportowe/ zostać taksówkarzem? Nasz wniosek pomoże Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w mieście Bielsko- Biała.

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan taksówki ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan usług transportowych, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pliki pdf i doc.

Zawartość merytoryczna:

INFORMACJE O WNIOSKODAWCYDziałania podjęte na rzecz zamierzonej działalnościPlan marketingowyopis produktu / usługgłówni, potencjalni odbiorcy produktu lub usługcharakterystyka dostawcówcharakterystyka konkurencjiw jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianomproponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocjiPlan finansowy działalnościkalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowaniaszczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowaniaanaliza finansowa przychodów i kosztów działalnościAnaliza SWOTPodsumowanieNASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:WNIOSEK ( 25 STRON, 5 800 WYRAZÓW)