Gotowy, przykładowy biznesplan: TAKSÓWKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TAKSÓWKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 49.32.Z - Działalność taksówek osobowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jesteśmy społeczeństwem, które bardzo ceni sobie wygodę. Zaczęliśmy coraz częściej wychodzić z domu i coraz później wracać. Nie zawsze jestesmy w stanie prowadzić samochód, z takich względów jak brak miejsc parkingowych czy ze względów bezpieczeństwa. W takich sytuacjach bardzo chętnie wykorzystujemy usługi taksówkarskie. Ufamy im, że zawsze bezpiecznie dowiozą nas do domu.


Jest to usługa na którą zawsze będzie popyt, bo ludzie zawsze będa potrzebowali transportu.

Jeżeli jesteś taksówkarzem, może postarać się o dofinansowanie na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Napisanie biznesplanu przybliży Cię do uzyskania potrzebnej dotacji. Jeżeli nie wiesz jak napisać swój biznesplan, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Nasz udostępniony gotowy biznesplan spełnia wymogi Urzędów Pracy dotyczące uzyskania dofinansowania na własną działalność. Inwestycja w dobry biznesplan jest inwestycją w przyszłość.

Co zawiera biznesplan

Udostępniony pakiet dokumentów zawiera między innymi: analizę finansową, analizę SWOT, kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, charakterystykę konkurencji czy dostawców. Wykorzystanie udostępnionych przez nas dokumentów ułatwi twoją aplikację. Wszystkie potrzebne wnioski i dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie działała w branży taksówkarskiej. Usługa będzi epoleghałą na świadczeniu przewozu osób na zamówienie. Usługa będzie świadczona na ulicach miasta od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00-23.00 i od piątku do niedzieli w godzinach 16.00-4.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności
 • plan marketingowy
 • opis produktu / usług
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • charakterystyka dostawców
 • charakterystyka konkurencji
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • plan finansowy działalności
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • analiza SWOT
 • podsumowanie

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: