Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI TAKSÓWKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI TAKSÓWKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 49.32.Z - Działalność taksówek osobowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Pomimo, że większość polskiego społeczeństwa posiada uprawnienia do prowadzenia samochodu i swoje samochodu, usługi taksówkarskie dalej cieszą się popularnością. Nie zawsze mamy możliwość prowadzenia samochodu, kiedy na przykład nie mamy gdzie zostawić samochodu lub wracamy późno w nocy. Bardzo często decydujemy się na skorzystanie z usług taksówkarskich.


Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem swojej firmy oferującej usługi taksówkarskie, możesz starać się o dofinansowanie z urzędu miasta. W celu uzyskania dofinansowania, musisz napisać biznesplan. Zainwestowanie w przykładowego biznesplanu przybliży Cię do uzyskania potrzebnych funduszy na realizację swojej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Nasz przykładowy biznesplan zawiera m.in.: analizę finansową, specyfikację wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności, planowane koszty i przychody w skali miesiąca i ocena rynku konkurencji.

Posiadanie przykładowego biznesplanu pomoże Ci skompletować potrzebne dokumenty przy aplikacji o dofinansowanie. Skompletowane dokumenty wraz z biznesplanem i wnioskami należy złożyć uzupełnione w wybranym Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług taksówkarskich, dla indywidualnych klientów. Działalność będzie prowadzona we współpracy z korporacją taksówkarską, która zadba o reklamę biznesu.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: