6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI TAKSÓWKARSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI TAKSÓWKARSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 49.32.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Pomimo, że większość polskiego społeczeństwa posiada uprawnienia do prowadzenia samochodu i swoje samochodu, usługi taksówkarskie dalej cieszą się popularnością. Nie zawsze mamy możliwość prowadzenia samochodu, kiedy na przykład nie mamy gdzie zostawić samochodu lub wracamy późno w nocy. Bardzo często decydujemy się na skorzystanie z usług taksówkarskich.


Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem swojej firmy oferującej usługi taksówkarskie, możesz starać się o dofinansowanie z urzędu miasta. W celu uzyskania dofinansowania, musisz napisać biznesplan. Zainwestowanie w przykładowego biznesplanu przybliży Cię do uzyskania potrzebnych funduszy na realizację swojej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Nasz przykładowy biznesplan zawiera m.in.: analizę finansową, specyfikację wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności, planowane koszty i przychody w skali miesiąca i ocena rynku konkurencji.

Posiadanie przykładowego biznesplanu pomoże Ci skompletować potrzebne dokumenty przy aplikacji o dofinansowanie. Skompletowane dokumenty wraz z biznesplanem i wnioskami należy złożyć uzupełnione w wybranym Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług taksówkarskich, dla indywidualnych klientów. Działalność będzie prowadzona we współpracy z korporacją taksówkarską, która zadba o reklamę biznesu.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: