Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI SZKOLENIOWO-DORADCZE Z ZAKRESU BHP

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI SZKOLENIOWO-DORADCZE Z ZAKRESU BHP

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Nierzadko w miejscach pracy zdarzają się wypadki, których można było uniknąć, gdyby szkolenie BHP zostało przeprowadzone w odpowiedni sposób. Firmy coraz częściej decydują się na zlecenie prowadzenia takiego szkolenia zewnętrznym specjalistom, którzy w interesujący sposób tłumaczą podstawowe zasady ergonomii pracy i bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia.


Jeżeli zamierzasz założyć firmę oferującą usługi szkoleniowo-doradcze z zakresu BHP, gotowy biznesplan, dostępny na naszej stronie, pomoże Ci przygotować dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz dokładnie sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. charakterystyka rynku i konkurencji, opis planowanego kierunku rozwoju firmy, a także przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie opierała się na oferowaniu usług szkoleniowo-doradczych z zakresu BHP. Będą to usługi polegające na: doradztwie w przepisach i obowiązujących zasadach, pomocy w kompletowaniu dokumentów BHP, pomoc przy sporządzaniu dokumentacji powypadkowej, oceny ryzyka zawodowego oraz prowadzenie szkoleń BHP. Szkolenia będą wykonywane głównie u klienta, na życzenie w wynajętej sali.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • charakterystyka rynku i konkurencji,
 • atuty przedsięwzięcia,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy i odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z PUP,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • podsumowanie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: