6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Szkolenia techniczne/ kursy

Gotowy biznesplan:
Szkolenia techniczne/ kursy

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (19 stron; 4000 wyrazów), BIZNESPLAN (8 stron; ok 1800 wyrazów)
PKD główne: 85.59.Z, 85.60.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie działalności zajmującej się szkoleniami oraz kursami technicznymi to ten wniosek raz biznesplan pomogą Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Warszawie.

Co zawiera biznesplan:

SZKOLENIA TECHNICZNE / KURSY

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan SZKOLENIA TECHNICZNE / KURSY, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
 • WNIOSEK ( 22 STRONY, 5 700 WYRAZÓW)
 • Dokumenty zawierają:
  1. WNIOSEK (19 stron; 4000 wyrazów)
  2. BIZNESPLAN (8 stron; ok 1800 wyrazów)
  Dokumenty zawierają:
  1. WNIOSEK
  INFORMACJE O WNIOSKODAWCYPRZYGOTOWANIE WNIOSKODAWCY DO PROWADZENIA PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJDANE DOTYCZĄCE PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCIOpis planowanego przedsięwzięciaDokumenty wymagane do uruchomienia planowanej działalnościOcena szansy powodzenia przedsięwzięciaŚrodki własnePrzewidywany całkowity koszt uruchomienia działalnościAnaliza rynku dostawcówAnaliza rynku odbiorcówJak Pan(i) zamierza reklamować swoją działalność, podać w jakiej formie?Czy w rejonie przyszłej działalności istnieją firmy i osoby zajmujące się taką samą działalnością?ZAŁĄCZNIK 1. OŚWIADCZENIE WNIOSKODAWCYZAŁĄCZNIK 2. KALKULACJA KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z PODJĘCIEM DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ ŹRÓDŁA ICH FINANSOWANIAZAŁĄCZNIK 3. SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIA W RAMACH DOFINANSOWANIAZAŁĄCZNIK 4. PRZEWIDYWANE EFEKTY EKONOMICZNE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJROZEZNANIE RYNKU DOTYCZĄCE PLANOWANYCH ZAKUPÓW
  1. BIZNESPLAN
  Kwestie techniczneZatrudnienieReklamaAnaliza strategiczna metodą SWOT.Harmonogram organizacyjny.WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.