6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Wynajem samochodów osobowych

Gotowy biznesplan:
Wynajem samochodów osobowych

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  program „pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” do urzędu pracy w Czechowicach-Dziedzicach.
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (19 stron, ok   5 600 wyrazów)
PKD główne: 77.11.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli chcesz otwarzyć wypożyczalnie samochodów to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu własnych dokumentów. Dotyczy on wypożyczalni samochodów w postaci franczyzy. Proponujemy wniosek do programu „pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” do urzędu pracy w Czechowicach-Dziedzicach.

Co zawiera biznesplan:

WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną wypożyczalnie samochodów osobowych na zasadzie franczyzy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do programu „pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” do urzędu pracy w Czechowicach-Dziedzicach.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług wynajmu samochodów osobowych. Wypożyczalnia będzie prowadzona na terenie mocno zaludnionym i zurbanizowanym. Usługi będą świadczone na obszarze miasta Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna. Działalność będzie prowadzona w oparciu o franczyzę marki „Carforyou” – jest to sprawdzony koncept który posiada kilkanaście oddziałów na terenie kraju. Car for you swoim oferuje szerokie wsparcie biznesowe. Począwszy od pomocy w sfinansowaniu ich własnego oddziału aż po obsługę klienta, zarówno w sferze sprzedażowej jak i posprzedażowej.W związku z tym obowiązki Franczyzobiorców ograniczają się do obsługi klienta i floty - O zapewnienie klienta dba Car For You. Działalność będzie polegała na wypożyczaniu samochodów osobowych klasy budżetowej. Klient ma możliwość zapoznania się z ofertą tj. z samochodami które stoją na parkingu, jednocześnie może on sprawdzić rodzaj floty i dostępność samochodów na stronie internetowej. Usługa wypożyczenia będzie odbywała się w tym samym dniu. Będzie to wynajem krótkoterminowy, zwykle będzie to okres od kilku dni do kilku tygodni.   W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (19 stron, ok   5 600 wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
 • opis przedsięwzięcia
 • opis produktu/usługi
 • charakterystyka rynku
 • klienci
 • wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron (np. cena, jakość, lokalizacja).
 • opis działań marketingowych
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
 •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.