Gotowy, przykładowy biznesplan: WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Z wypożyczalni samochodów najczęściej korzystają turyści oraz klienci biznesowi. Są to grupy społeczne, które nie są skore do oszczędzania podczas wyjazdów, dlatego działalność związana z wypożyczaniem samochodów osobowych może okazać się doskonałym pomysłem na własny biznes.


Znasz się na samochodach i chcesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce? Oferowany przez nas gotowy biznesplan pozwoli Ci na sporządzenie własnej dokumentacji, niezbędnej do otrzymania dofinansowania z tytułu założenia własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo przygotowaną dokumentację, która pozwoli Ci lepiej przygotować Twoją firmę do wejścia na rynek oraz umożliwi otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy. Znajdziesz w niej m.in. szczegółową analizę rynku, opis działań marketingowych oraz dokładną specyfikację i harmonogram wydatków.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie się zajmowała wypożyczaniem aut osobowych na zaludnionym i zindustrializowanym obszarze (między innymi w miejscowościach Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna).

Przedsiębiorstwo będzie się opierać na franczyzie marki “Car For You” działającej w kilkunastu miastach w kraju i oferującej biznesowe wsparcie w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i finansowania oddziału.

Właściciel działalności nie musi zabiegać o pozyskiwanie klientów, gdyż leży to w zakresie obowiązków franczyzodawcy. Każdy klient może nie tylko zobaczyć i przetestować auta stojące na parkingu, ale również sprawdzić na stronie internetowej, czy interesujące go auto jest dostępne. W dniu, w którym zamówisz auto odbędzie się usługa jego wypożyczenia na okres od kilku dni do kilku tygodni.

Biznesplan jest złożony z następujących dokumentów:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia,
  • opis produktu/usługi,
  • charakterystyka rynku,
  • klienci,
  • wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron (np. cena, jakość, lokalizacja),
  • opis działań marketingowych,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Czechowicach-Dziedzicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: