6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYNAJEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 77.11.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Z wypożyczalni samochodów najczęściej korzystają turyści oraz klienci biznesowi. Są to grupy społeczne, które nie są skore do oszczędzania podczas wyjazdów, dlatego działalność związana z wypożyczaniem samochodów osobowych może okazać się doskonałym pomysłem na własny biznes.


Znasz się na samochodach i chcesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce? Oferowany przez nas gotowy biznesplan pozwoli Ci na sporządzenie własnej dokumentacji, niezbędnej do otrzymania dofinansowania z tytułu założenia własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo przygotowaną dokumentację, która pozwoli Ci lepiej przygotować Twoją firmę do wejścia na rynek oraz umożliwi otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy. Znajdziesz w niej m.in. szczegółową analizę rynku, opis działań marketingowych oraz dokładną specyfikację i harmonogram wydatków.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie się zajmowała wypożyczaniem aut osobowych na zaludnionym i zindustrializowanym obszarze (między innymi w miejscowościach Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna).

Przedsiębiorstwo będzie się opierać na franczyzie marki “Car For You” działającej w kilkunastu miastach w kraju i oferującej biznesowe wsparcie w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i finansowania oddziału.

Właściciel działalności nie musi zabiegać o pozyskiwanie klientów, gdyż leży to w zakresie obowiązków franczyzodawcy. Każdy klient może nie tylko zobaczyć i przetestować auta stojące na parkingu, ale również sprawdzić na stronie internetowej, czy interesujące go auto jest dostępne. W dniu, w którym zamówisz auto odbędzie się usługa jego wypożyczenia na okres od kilku dni do kilku tygodni.

Biznesplan jest złożony z następujących dokumentów:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia,
  • opis produktu/usługi,
  • charakterystyka rynku,
  • klienci,
  • wskazanie głównych konkurentów na rynku, wskazanie ich mocnych i słabych stron (np. cena, jakość, lokalizacja),
  • opis działań marketingowych,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Czechowicach-Dziedzicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: