6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Wypożyczalnia strojów

Gotowy biznesplan:
Wypożyczalnia strojów

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  FUNDUSZ GÓRNOŚLĄSKI
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (15 stron, ok   4 800 wyrazów)
PKD główne: 77.29.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie wypożyczalni strojów. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Funduszu Górnośląskiego w Katowicach.

Co zawiera biznesplan:

WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WYPOŻYCZALNI STROJÓW,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi wypożyczalni strojów dla dzieci i dorosłych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Funduszu Górnośląskiego w Katowicach.Działalność będzie polegała na prowadzeniu wypożyczalni strojów dla dzieci. Będzie to miejsce gdzie całe rodziny mogą wypożyczyć stroje różnego typu dla dzieci i dorosłych. Szeroka gama strojów możliwość szerokiego wyboru. Usługi będą świadczone w głównej mierze osobą prywatnym, klienci instytucjonalni będą stanowili ok. 10% wszystkich klientów. Oferta będzie skierowana zarówno dla dorosłych jak i dzieci.  Działalność będzie polegała na oferowaniu klientom możliwości skorzystania z wypożyczenia strojów oraz garniturów. Wypożyczalnia będzie otwarta 6 dni w tygodniu. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (15 stron, ok   4 800 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • opis planowanej działalności gospodarczej
  • opis pomysłu
  • opis rynku
  • wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  • planowane koszty inwestycji
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.