Gotowy, przykładowy biznesplan: WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 77.29.Z - Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie przebierane imprezy zyskują coraz bardziej na popularności. Tematyczne domówki czy imprezy firmowe stają się powszechnym zwyczajem, który wykorzystują przedsiębiorcy, decydując się na otwarcie działalności związanej z wypożyczaniem strojów.


Planujesz otworzyć wypożyczalnię strojów? Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację, pozwalającą na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

Decydując się na zakup gotowego biznesplanu, otrzymujesz kompleksowo opracowany pakiet dokumentów niezbędnych do otrzymania dotacji na rozpoczęcie działalności. W ich skład wchodzi m.in. opis pomysłu, rynku i planowane koszty inwestycji.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie prowadzenie wypożyczalni strojów. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób prywatnych, natomiast w 10% odbiorców Twojej oferty znajdą się klienci instytucjonalni.

W ofercie wypożyczalni znajdą się różnego typu stroje, zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Klienci będą mogli wybrać dany garnitur, suknię czy też inny strój dostosowany do każdej okazji. Wypożyczenie wszystkich strojów będzie możliwe w stacjonarnym lokalu przez 6 dni w tygodniu.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • opis pomysłu,
  • opis rynku,
  • wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
  • planowane koszty inwestycji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Funduszu Górnośląskiego w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: