6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYPOŻYCZALNIA STROJÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 77.29.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie przebierane imprezy zyskują coraz bardziej na popularności. Tematyczne domówki czy imprezy firmowe stają się powszechnym zwyczajem, który wykorzystują przedsiębiorcy, decydując się na otwarcie działalności związanej z wypożyczaniem strojów.


Planujesz otworzyć wypożyczalnię strojów? Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację, pozwalającą na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

Decydując się na zakup gotowego biznesplanu, otrzymujesz kompleksowo opracowany pakiet dokumentów niezbędnych do otrzymania dotacji na rozpoczęcie działalności. W ich skład wchodzi m.in. opis pomysłu, rynku i planowane koszty inwestycji.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie prowadzenie wypożyczalni strojów. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób prywatnych, natomiast w 10% odbiorców Twojej oferty znajdą się klienci instytucjonalni.

W ofercie wypożyczalni znajdą się różnego typu stroje, zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Klienci będą mogli wybrać dany garnitur, suknię czy też inny strój dostosowany do każdej okazji. Wypożyczenie wszystkich strojów będzie możliwe w stacjonarnym lokalu przez 6 dni w tygodniu.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • opis pomysłu,
  • opis rynku,
  • wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
  • planowane koszty inwestycji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Funduszu Górnośląskiego w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: