6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ACTEN

Dostępne domeny: acten.pl
Cena: do negocjacji
Słowo ACTEN kojarzy się z AKTYWNOŚCIĄ i ENERGIĄ. Łatwo ją zapamiętać i zapisać. Sprawdzi się w firmie oferującej rozwiązania skierowane na mobilność, efektywność oraz ludzi, którzy są ciągle w ruchu i mają mnóstwo energii. Można traktować ją jako właściwy dostawca sprawdzonych rozwiązań. Nazwa ta jest uniwersalna i wieloznaczna, dlatego może być zastosowana w wielu różnych usługach czy też użyta jako nazwa produktu.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

przemysł i energetyka

Przemysł i energetyka

budownictwo

Budownictwo

zdrowie i suplementy

Zdrowie i suplementy

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: