6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
ADNETIC

Dostępne domeny: adnetic.eu, adnetic.pl
Cena: do negocjacji
Czy widząc te nazwe od razu pomyślałeś o usługach reklamowych, marketingu internetowym i  tworzenu treści? Zgadzamy się z Tobą, choć to nie jedyne słowa kluczowe dla tej opisowej nazwy. Dla kogo będzie ona odpowiednia? Sklep internetowy? Serwis zawierający tablicę ogłoszeń? Usługi związane z pomocą innym przedsiębiorcom z ich promocją w internecie. Z pewnością to dobry trop. Nazwa jest jednak na tyle uniwersalna, że sprawdzi się również w innych gałęziach biznesu w których ją umieścisz. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

reklama i marketing

Reklama i marketing

nazwa dla firmy informatycznej

Nazwa dla firmy informatycznej

nazwa dla serwisu z ogłoszeniami drobnymi

Nazwa dla serwisu z ogłoszeniami drobnymi

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: