6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
FINISS

Dostępne domeny: finiss.pl
Cena: 1980.00 zł
Nazwa FINISS powstała na bazie słów FINISH, czyli ZWIEŃCZENIE oraz słowa FINANSE. Może posłużyć jako nazwa firmy doradczej lub innych, które funkcjonują w branży finansowej. Kojarzy się z nastawieniem na osiąganie pozytywnych rezultatów, rzetelnym prowadzeniem spraw od początku do końca i nastawieniem na cel. Tych wszystkich cech klienci oczekują, powierzając swoje sprawy firmom oferującym usługi związane z finansami.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

finanse

Finanse

doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting

nieruchomości

Nieruchomości

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: