6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
FIORNA

Dostępne domeny: fiorna.pl
Cena: 2130.00 zł
FIORNA jest delikatną i kobiecą nazwą, przeznaczoną dla firmy związanej z kosmetykami bądź wyposażeniem wnętrz. Jest też doskonałym rozwiązaniem dla kwiaciarni ze względu na źródłosłów nazwy. FIORE w języku włoskim oznacza KWIAT. Przywołuje na myśl skojarzenia z pięknem, spokojem, a także fiordami – zatokami, które są stanowią niesamowity element krajobrazu krajów takich jak Norwegia czy Szwecja.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla firmy kosmetycznej

Nazwa dla firmy kosmetycznej

nazwa dla kwiaciarni

Nazwa dla kwiaciarni

kosmetyka i makijaż

Kosmetyka i makijaż

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: