6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
FRIGATE

Dostępne domeny: frigate.pl
Cena: 2870.00 zł
Nazwa FRIGATE w języku angielskim oznacza FREGATĘ, czyli rodzaj statku. Ma ona dość nietuzinkowy charakter ale jednocześnie brzmi bardzo dostojnie i fascynująco. Może być ona wykorzystana do zasadniczo każdego rodzaju działalności, ponieważ jest uniwersalna i odnajdzie się w każdej dziedzinie. Podobnie jest z marką APPLE, która wcale nie zajmuje się dostawą świeżych jabłek a telefonami i komputerami.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nowe technologie

Nowe technologie

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

handel i usługi

Handel i usługi

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: