6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
FRUTINE

Dostępne domeny: frutine.pl
Cena: 2440.00 zł
Nazwa nawiązuje do angielskiego słowa FRUIT, które oznacza OWOCE. Jest ona odpowiednia dla firmy oraz produktów związanych z latem, owocami oraz świeżością. Nazwa sprawdzi się w nazwach soków, herbat owocowych i innych produktów o owocowym smaku a także agencji reklamowej, która chce podkreślić świeżość i lekkość swoich innowacyjnych pomysłów.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

owoce i zdrowie

Owoce i zdrowie

agencja reklamowa

Agencja reklamowa

świeże produkty i pomysły

świeże produkty i pomysły

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: