6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
KOLNOR

Dostępne domeny: kolnor.pl
Cena: 2470.00 zł
Nazwa KOLNOR nie posiada tłumaczenia na język polski czy inny język obcy, ale też nie jest trudna w zapamiętaniu ani zapisie. Jednak ze względu na swoje, mocne, ostre, wyraziste, męskie brzmienie można przypisać ją do konkretnej kategorii produktów czy usług. Najlepiej sprawdzi się w twardym biznesie takim jak przemysł, transport, produkcja urządzeń, maszyn czy też usług specjalistycznych.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

produkcja

Produkcja

usługi prawdziwych mężczyzn

Usługi prawdziwych mężczyzn

usługi transportowe

Usługi transportowe

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: