6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
KRENA

Dostępne domeny: krena.eu, krena.pl
Cena: do negocjacji
KRENA to nazwa z jednej strony silna i mocna a z drugiej bardzo kobieca. Sprawdzi się idealnie dla firmy oferującej usługi lub produkty kosmetyczne ale także może być wykorzystana jako nazwa przychodni zdrowia, gabinetu masażu czy marki odzieżowej. Nazwa przywodzi na myśl świadomą siebie, zdecydowaną i odważną kobietę i taka też powinna być osoba, która będzie odbiorcą tej marki.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

odzież i moda

Odzież i moda

kosmetyki i uroda

Kosmetyki i uroda

kobieca nazwa firmy

Kobieca nazwa firmy

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: