6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
PRIMIA

Dostępne domeny: primia.pl
Cena: 2790.00 zł
PRIMIA przywołuje wiele skojarzeń, które ją określają. PRIMO znaczy PIERWSZY, nawiązuje też do słów PREMIERA, PROMOCJA i PREMIA. Pozwala na identyfikację firmy jako lidera na rynku, który świadczy usługi najwyższej jakości. Na wyborze takiej nazwy zyskają przede wszystkim agencje reklamowe i marketingowe oraz firmy z branży HR. Może być jednak zastosowana niemal we wszystkich sferach biznesu.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

reklama i marketing

Reklama i marketing

doradztwo personalne i hr

Doradztwo personalne i hr

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: