6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
PROMERSON

Dostępne domeny: promerson.com, promerson.eu, promerson.pl
Cena: do negocjacji
PROMERSON to nazwa pochodząca od angielskiego słowa PROMISE - „obietnica”, symbolizującego zaangażowanie w świadczenie wybranych usług. Ze względu na to, że nazwa jest bardzo uniwersalna sprawdzi się w niemal każdej gałęzi biznesu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usług prawnych, badania rynku czy pomocy IT, PROMERSON będzie zawsze dobrze pasował do profilu Twojej działalności. Nazwa ma trzy domeny com pl i eu.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

edukacja i kariera

Edukacja i kariera

biznes i doradztwo

Biznes i doradztwo

transport i motoryzacja

Transport i motoryzacja

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: