6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SILKEN

Dostępne domeny: silken.pl
Cena: 2840.00 zł
Nazwa kojarzy się z miekkośćią, jedwabistością i delikatnością. Zawdzięcza to swojemu pochodzeniu od słowa z języka angielskiego "silk". Silk oznacza jedwab, więc nasze skojarzenia z samą nazwą będa bardzo przyjemne. Klientki zwróćą swoją uwagę na komfort i dynamikę, a sama nazwa jest bardzo łatwa do zapamiętania. Najbardziej nada się w branżach skierowanych do Pań jak np. pielęgnacja urody, zdrowia czy jako nazwa kosmetyku.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

 uroda

uroda

kosmetyki i uroda

Kosmetyki i uroda

 kariera

kariera

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: