6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SINTRIC

Dostępne domeny: sintric.pl
Cena: 2870.00 zł
Nazwa buduje i zamienia proste elementy w złożoną całość. Początek został zaczerpniety z angilskiego słowa SYNTHESIS,  co może być kojarzone z synteza, tworzeniem i kompleksowością. Nazwa sprawia wrażenie męskiej i jest mocna w wymowie, dlatego jest bardziej polecana do firm które za takie uważane. Zapada ona w pamięć i sprawia wrazenie bardzo kreatywnej. Najbardziejsię nada do nazania pdoruktów chemicznych, części samochodowych, maszyn albo wspólnie prowadzonych biznesów. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

biznes i gospodarka

Biznes i gospodarka

motoryzacja i transport

Motoryzacja i transport

budownictwo i przemysł

Budownictwo i przemysł

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: