6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
SIRONES

Dostępne domeny: sirones.com, sirones.pl
Cena: do negocjacji
Kobieca nazwa która przywodzi na myśl skojarzenia z gwiazdą Syriusz, która jest najjaśniejsza na niebie. Skojarzenia z gwiazdą sprawiają, że nazwa jest bardzo atrakcyjna i wpływa na naszą wyobraźnię. Zapada ona w pamięć i jest bardzo dźwięczna. Jest ona tez bardzo uniwersalna, zastosowanie tego określenia jest bardzo szerokie. Dosonale nada się dla firm odzieżowych, firm kosmetycznych, środków farmaceutycznych, restauracji i hoteli. 
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

wypoczynek

Wypoczynek

 uroda

uroda

 gospodarka

gospodarka

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: