6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
TORISTO

Dostępne domeny: toristo.pl
Cena: 2780.00 zł
Nazwa, która kieruje skojarzenia bezpośrednio na wypoczynek, turystykę i podróże. TORISTO sprawdzi się w przypadku sklepów internetowych z odzieżą turystyczną, biura podróży lub firmy eventowej. Ma pozytywny wydźwięk i nasuwa myśli związane z odkrywaniem, aktywnością fizyczną, a także pozwala na powiązanie firmy z latem i wakacjami.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

biuro podróży

Biuro podróży

turystyka i sport

Turystyka i sport

wypoczynek

Wypoczynek

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: